Viessmann Skierniewice

SPRAWDŹ
CO U NAS SŁYCHAĆ ?

aaaKilkuletnia współpraca pomiędzy firmami Ekoinstal i Viessmann zaowocowała powstaniem jedynego w regionie Salonu Firmowego Viessmann, którego inauguracyjne otwarcie odbyło się 23 sierpnia 2013r. SF Viessmann Ekoinstal prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doradztwa technicznego sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. Ponadto w naszej siedzibie mają Państwo okazje bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne. Kilka z wymienionych urządzeń funkcjonuje na miejscu, w celu demonstracji swoich parametrów. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia wsparcie naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji. Służymy pomocą techniczna i doradzamy na etapie wyboru źródła ciepła i rodzaju instalacji grzewczej. Wykonujemy szczegółowe specyfikacje, oferty cenowe i projekty instalacji w momencie wyboru wykonawcy. W trakcie realizacji inwestycji zapewniamy obsługę logistyczna i nadzorujemy przebieg prac na budowie. Dzięki posiadaniu własnego serwisu eksploatacja i konserwacja systemów grzewczych nie jest już zmartwieniem naszych klientów. w czasie gwarancji i po jej zakończeniu dbamy o poprawne działanie zamontowanych urządzeń i wykonanych instalacji.

Termomodernizacja obiektów szpitalnych w województwie mazowieckim
2016-09-01

Ekoinstal sp.zo.o.dokona w b.r. termomodernizacji 9 obiektów szpitalnych w województwie mazowieckim.

Prace instalacyjne na obiekcie Develey w Pass k.Błoni
2016-09-01

Wykonujemy instalacje sanitarne wewnętrzne oraz zewnętrzne na obiekcie magazynowo-logistycznym Develey w Pass k.Błoni

Instalacja fotowoltaiczna w Zduńskiej Dąbrowie
2016-08-30

Ekoinstal sp.z o.o. wykona instalację fotowoltaiczną o mocy 34,5 kWp na budynku Zespołu Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie

OZE w gminie Kobylnica
2016-05-01

Ekoinstal sp.z o.o. wykonuje mikroinstalacje do produkcji energii elektrycznej i cieplnej na budynkach mieszkalnych oparte na ogniwach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła w gminie Kobylnica.

Ekoinstal sp.zo.o. pracuje na obiekcie Grupa Azoty SA oraz Grupa Azoty PKCh sp.zoo w Tarnowie
2016-02-01

Na zlecenie Grupy Azoty SA oraz Grupy Azoty PKCh sp.zo.o. wykonuje instalacje grzewcze , klimatyzacyjne oraz wentylacyjne w Tarnowie

OZE w Legionowie
2015-12

Ekoinstal sp.zo.o. zapewniła dostawę oraz montaż instalacji solarnej oraz fotowoltaicznej na budynku administracyjno -biurowym w Legionowie

Instalacje budynek handlowy Marcpol w Nowym Dworze Maz.
2015-11

Spółka zaprojektuje oraz wykona kompleksowe instalacje sanitarne i gazowe w budynku handlowym Marcpol w Nowym Dworze Mazowieckim .

Budowa przedszkola w Żabiej Woli
2015-11

Ekoinstal sp.zo.o. w konsorcjum z Z.O. Marbudex wybuduje w latach 2015-2017 przedszkole w Żabiej Woli. Kubatura obiektu 6145,00m3 W budynku przewidziano wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Termomodernizacja Szpitala w Dzierżąźnie
2015-11

Ekoinstal sp.zo.o. podpisała umowę ze Szpitalem Specjalistycznym w Kościerzynie sp.zo.o. dotyczącą modernizacji kotłowni oraz termomodernizacji budynków Szpitala w Dzierżąźnie systemem zaprojektuj-wybuduj.

Prosument w gminie Żelechów
2015-10

Ekoinstal sp.zo.o. kompleksowo zaprojektował oraz wykonał instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła typu powietrze/woda na budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach prywatnych w gminie Żelechów.

Prosument w gminie Drobin
2015-10

Spółka zaprojektowała oraz wykonała instalacje fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne na budynkach prywatnych w gminie Drobin.

Prosument w gminie Korczew
2015-10

Ekoinsta sp.zo.o. zaprojektowała oraz wykonała mikroinstalacje prosumenckie składające się z paneli fotowoltaicznych na potrzeby gospodarstw domowych w gminie Korczew.

Prosument w gminie Brzeziny
2015-10

Spółka zaprojektowała oraz wykonała instalacje solarne na gospodarstwach domowych w ramach programu Prosument w gminie Brzeziny.

Prosument w gminie Buczek
2015-10

Spółka zaprojektowała oraz wykonała instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych oraz budynków samorządowych w gminie Buczek

Prosument w gminie Konstantynów
2015-10

Ekoinstal sp.z o.o. zaprojektowała oraz wykonała kompletne instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych w gminie Konstantynów

Prosument w gminie Majdan Królewski
2015-10

Ekoinstal sp.zo.o. zaprojektowała oraz wykonała instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych oraz budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Majdan Królewski

Wykonanie węzła cieplnego w obiekcie Politechniki Warszawskiej
2015-10

Spółka wykona modernizację węzła cieplnego w budynku Inżynierii Produkcji PW w Warszawie

Termomodernizacja budynku wielorodzinnego Łowicz
2015-09

Spółka wykonała termomodernizację budynku wielorodzinnego w Łowiczu polegającą m.in. na wymianie źródła ciepła , ociepleniu, wymianie stolarki .

Termomodernizacja w Piławie Górnej
2015-06

Ekoinstal wykona kompleksową termomodernizację zabytkowego budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej pow. Dzierżoniowski

Żłobek Skierniewice
2015-06

Ekoinstal sp.zo.o. na zlecenie Mirbud SA wykona instalacje wewnętrzne sanitarne oraz wentylację w budynku Żłobka Miejskiego w Skierniewicach

Państwowa Powiatowa Straż Pożarna Łask
2015-05

Powiat Łaski zadecydował o podjęciu modernizacji systemu grzewczego w strażnicy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Łasku. Ekoinstal podjął się zadania i ma zrealizować do 31-10-2015.

Farma fotowoltaiczna w Szczecinie
2015-05

Ekoinstal sp.zo.o. w konsorcjum z Opeus sp.zo.o. sp.kom. wybudował farmę fotowoltaiczną o mocy 1,45MW dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sp.zo.o. w Szczecinie

OZE w gminie Milanów
2015-04

Spółka pozyskała w drodze przetargu realizację blisko 200 instalacji solarnych w gminie Milanów

Gimnazjum nr 133 Ursus
2015-03

Na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy -Dzielnica Ursus wykonamy wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z pracami towarzyszącymi w węźle cieplnym Gimnazjum nr 133 w Ursusie

Ekologia w Gminie Raczki
2014-12

Kolejną naszą realizacją jest montaż kilkuset instalacji solarnych w gminie Raczki.

OZE w gminie Janowiec
2014-12

Również władze gminy Janowiec zapragnęły dla swoich mieszkańców pozyskać ciepło ze słońca, więc podjęliśmy się tego zadania i montujemy instalacje solarne oraz kotłownie w gminie Janowiec.

Hearing Polska sp.z o.o.Piotrków
2014-07

Dla Hearing Polska sp.z o.o. zainstalujemy w bieżącym roku instalacje sanitarne wraz kompleksową kotłownią o mocy 550kW.

ZOZ Hajnówka
2014-07

Rozpoczynamy pracę nad zwiększeniem efektywności energetycznej szpitala w Hajnówce. Będzie to kolejny obiekt opieki zdrowotnej w naszym portfolio.

Gazoport Świnoujście
2014-05

Na wybrzeżu , w Gazoporcie Ekoinstal dokonuje wymiany kotłowni gazowej wraz z osprzętem. Dziękujemy firmie Snef Polska sp.z o.o. za okazane zaufanie.

Wspólnota Mieszkaniowa Ursus
2014-05

Na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej w Ursusie rozpoczęliśmy montaż kaskady kotłów gazowych Viessmann. Liczymy iż kolejna już współpraca ze Wspólnotą podtrzyma nasze dobre relacje oraz satysfakcję naszego klienta.

Elizówka
2014-04

Przebudowa technologii kotłowni gazowej na terenie obiektu technicznego Rynku Elizówka

Urząd Gminy Nieporęt- instalacje solarne w gminie
2014-04

Ekoinstal rozpoczął projekt współfinansowany przez środki z UE polegający na budowie systemu kolektorów słonecznych na terenie Gminy Nieporęt, gdzie docelowo ma być zamontowane blisko 600 instalacji. Już teraz życzymy przyszłym użytkownikom satysfakcji z ekologicznego ciepła.

Szpital Sonneberg Łódź
2014-03

Na zlecenie Eco-Team sp.z o.o. sp.kom. wykonujemy kompleksową termomodernizację obiektów Szpitala Miejskiego im.E.Sonneberga w Łodzi w skład któej wchodzi m.in. montaż kolektorów słonecznych oraz modernizacja kotłowni gazowo-olejowej .

Podpisanie umowy z Eco-Therm Łowicz
2014-02

Ekoinstal po raz kolejny zawarł umowę z Eco-Therm Łowicz ,tym razem współpracujemy na obiekcie ZSZ nr.2 oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skierniewicach, gdzie dokonujemy modernizacji kotłowni olejowych na nowoczesne gazowe.

Podpisanie umowy z Eco-Therm
12.2013r.

Podpisano umowę konsorcjum ze spółką Eco-Therm Łowicz, w ramach której wykonany zostanie wykonana modernizacja wraz z przebudową kotłowni w Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowym w Lądku Zdrój z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Podpisanie umowy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
11.2013r.

W Warszawie przy ul.Mrówczej podpisano umowę z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, w zakresie której Ekoinstal wykonana modernizację dwóch systemów grzewczych z zastosowaniem kotłów gazowych

Szpital Kolejowy
07.10.2013r.

Szpital kolejowy w Pruszkowie.

Gmina Żabia Wola
10.2013r.

W budynku Gminy Żabia Wola w obecności przedstawicieli spółki Ekoinstal oraz Pani Wójt Haliny Wawruch doszło do podpisania umowy na wykonanie przyłączy budynków mieszkalnych do zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej na terenie gminy. Projekt był współfinansowany ze środków unijnych.

Modernizacja szpitala w Opolu
30.09.2013r.

Ekoinstal zakończył inwestycję modernizacji Wojewódzkiego Szpitala w Opolu z wykorzystaniem dolnego źródła ciepła.

Termomodernizacja szkół w woj. łódzkim.
30.09.2013r.

Przeprowadzono odbiór termomodernizacji dwóch szkół w gminie Drzewica woj.łódzkie w oparciu pompy ciepła- Domaszno oraz Brzustowiec

Otwarcie nowego salonu firmowego Viessmann
10.09.2013r.

Zobacz jak przebiegało otwarcie nowego salonu Viessmann Skierniewice.

Spot promujący EKOINSTAL
07.09.2013r.

Powstał filmik promujący EKOINSTAL. Efekt oceńcie sami !

Przeprowadzono odbiór termomodernizacji dwóch szkół.
09.2013r.

Przeprowadzono odbiór termomodernizacji dwóch szkół w gminie Drzewica, woj. Łódzkie, w oparciu o pompy ciepła oraz kolektory słoneczne- Domaszno oraz Brzustowiec.

Grójeckie Centrum Logistyczne
09.2013r.

Rozpoczęto prace na terenie Grójeckiego Centrum Logistycznego gdzie na zlecenie spółki Budrem Group Ekoinstal kompleksowo wykonuje zewnętrzne oraz wewnętrzne instalacje sanitarne.

Podpisano umowę z PlantiCo sp.z o.o.
09.2013r.

Podpisano umowę z PlantiCo sp.zo.o. na wykonanie gazowej kotłowni kontenerowej wraz z siecią sanitarną w miejscowości Gołębiew, gm.Kutno

Termomodernizacja szpitala w Pruszkowie.
08.2013r.

Z powodzeniem oddano do odbioru termomodernizację Szpitala Kolejowego w Pruszkowie woj.mazowieckie opartą na pompach ciepła, kogeneracji oraz instalacji solarnej

Siedziba firmy EKOINSTAL
01.07.2013r.

Z dniem 01 lipca 2013 siedziba firmy została przeniesiona z ul. Marii Skłodowskiej-Curie 118 na Sierakowice Prawe 141D (trasa na Łowicz).

Podpisanie umowy z Mirbud SA
07.2013r.

Podpisano umowę z Mirbud SA na wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej w obiekcie Marcpol w Nowym Dworze Mazowieckim.

Rozpoczęto realizację instalacji w budynku sortowni owoców.
06.2013r.

Rozpoczęto realizację instalacji w budynku sortowni owoców w Nowych Sadkowicach na zlecenie Budrem Group sp.zo.o. W skład inwestycji wchodzą dwa nowoczesne i ekologiczne kotły peletowe w układzie kaskadowym o łącznej mocy 125 kW, jak również sieć przyłączy zewnętrznych i wewnętrznych sanitarnych oraz ciepła technologicznego i instalacji sprężonego powietrza.

Ekoinstal zawarł kolejną umowę z Budrem Group sp.zo.o.
06.2013r.

Ekoinstal zawarł kolejną umowę z Budrem Group sp.zo.o. .W zakresie wykonanie sieci instalacji zewnętrznych i wewnętrznych , w tym centralnego ogrzewania oraz ciepła technologicznego, wentylacji , jak również kotłownie gazowe o łącznej mocy 120kW w budynku magazynowym w Ożarowie Mazowieckim.

Nowa umowa z Cobouw sp. z o.o.
04.2013r.

Ekoinstal zawarł umowę z wieloletnim partnerem –firmą Cobouw sp.zo.o. na wykonanie instalacji grzewczo-wentylacyjnej wraz z instalacjami wod-kan w Puławach.

Ekoinstal sp.z o.o. Sierakowice Prawe 141D, 96-100 Skierniewice;    NIP: 8361777984, KRS: 0000491557;    Kapitał Zakładowy 200.000,00 PLN

jesteśmy uczestnikami programów:

Enova dla Biznesu | Rzetelna firma Enova dla Biznesu | Rzetelna firma

autoryzowany salon marki:

Viessmann Skierniewice

projekt i realizacja

Agencja PoNowemu